Zabezpečení objektů

7 důvodů pro správnou volbu alarmu:

  • snadné ovládání – první alarm, kterému ihned porozumíte
  • nadčasový design – byl vytvořen ve spolupráci se špičkovými designéry
  • šetrná instalace – kombinace bezdrátového i drátového řešení alarmu
  • multifunkční použití – dokáže ovládat topení nebo otevřít garážová vrata
  • dostupný odkudkoliv – ke svému alarmu se dostanete z vašeho počítače nebo chytrého telefonu odkudkoliv
  • svobodný výběr – přizpůsobí se vašim potřebám
  • skutečné bezpečí – pro zajištění skutečného bezpečí se neobejde bez nepřetržitého dohledu a zásahu při poplachu

Zabezpečovací systémy EZS

Alarm Jablotron 80

Je to prověřený bezdrátový systém, který se hodí k ochraně objektů. Od obytných prostor, obchodů, kanceláří, skladů až po dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika. O všem, co se ve Vaší domácnosti nebo firmě děje, máte neustále přehled prostřednictvím svého mobilu či internetu. Jeho instalace je navíc šetrná k objektu i peněžence.

Alarm Jablotron 100

JA-100 je revoluční bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem).

Azor

Azor je jednoduchý bezdrátový alarm s intuitivním ovládáním ideální pro byty, chaty, garáže, kanceláře a malé obchody. Alarm nabízí svým uživatelům plné pohodlí především díky snadnému ovládání a instalaci. Instalace je pak nejenom snadná, ale také šetrná k vašemu prostoru, jelikož je systém bezdrátový.