Elektronické zabezpečení vozidel

 

Komunikační modul PATRIOT EU je založen na nejmodernějších technologiích. Slouží k zabezpečení vozidla a přenosu informací pomocí mobilní aplikace a SMS po celé Evropské unii. Jednotku je možno použít samostatně nebo ve spojení s autoalarmem. Využívá 3D gravitační senzor, který detekuje neoprávněný pohyb, náklon a havárii vozidla. Montáž je velmi jednoduchá a rychlá díky malým rozměrům jednotky a integrovaným anténám GSM  a GPS. Záložní akumulátor v jednotce zajišťuje provoz i po odpojení napájení. Nabízí uživatelské funkce zjištění polohy vozidla, dálkové ovládání výstupu, hlídání limitu rychlosti, hlášení o vjetí/vyjetí z poplachové zóny. Mezi hlavní výhody patří i to , že tento modul má integrovanou kartu pro národní a celoevropský roaming. Ovládání je možné i prostřednictvím mobilní aplikace.

Výsledek obrázku pro vodafone automotive

Vodafone Automotive SpA  patří mezi nejvýznamnější producenty v oblasti elektronických řešení zabezpečení vozidel. Je partnerem významným automobilovým výrobcům v Evropě, USA a Japonsku. Autoalarmy COBRA s více než třicetiletou tradicí jsou dodávané do České republiky italskou firmou Cobra AT. Díky nejvyspělejší technologii, univerzálnosti, snadné instalaci a spolehlivosti jsou autoalarmy COBRA s oblibou využívány všemi významnými výrobci vozidel.

Součástí autoalarmů je mimo jiné obvodová a ultrazvuková ochrana vnitřního prostoru vozidla, interní blokování motoru, zálohovaná siréna nebo připojení na datovou sběrnici vozidla CAN BUS. Kompletní nabídka autoalarmů zahrnuje také zajímavý produkt – parkovací asistent – ParkMaster, který je spolehlivým pomocníkem pro bezpečné parkování.

Celoevropský satelitní vyhledávací systém odcizených vozidel

Satelitní vyhledávání odcizených vozidel Connex umožňuje prostřednictvím nejmodernějších GPS a GSM technologií lokalizovat Vaše vozidlo kdekoliv v Evropě. Tento systém zahrnuje i další služby a možnosti jako asistence bezpečnostní agentury v případě krádeže nebo stavu nouze, upozornění v případě překročení rychlosti, ovládání centrálního zamykání na dálku a další. Každý zajisté ocení cenovou dostupnost a jednoduchou instalaci.

Produkty Connex

ORANGE MOBILE

Základní systém s blokováním motoru je určen pro zákazníky požadující maximální jednoduchost a pohodlnou obsluhu za příznivou cenu. Jedná se o aktivní vyhledávací systém s přiznáním slevy na pojistném s možností lokalizace vozidla, nastavením poplachové zóny na webové aplikaci. Tento systém má detekci proti rušení GSM signálu..

BLUE MOBILE

Je služba určená pro zákazníky s maximálními požadavky na zabezpečení vozidla a nabízí kompletní soubor uživatelských funkcí. Blokování motoru je nezávislé na originálním dálkovém ovladači. Prostřednictvím webové aplikace může uživatel lokalizovat vozidlo, definovat poplachovou zónu, nastavit limit rychlosti atd. Tento systém má detekci proti rušení proti rušení GSM signálu.

 

Jablotron GSM/GPS autoalarm Athos 2103

Jablotron

 

Nová generace GSM/GPS autoalarmů Athos 2103 od předního českého výrobce zabezpečovací techniky poskytuje informace při narušení nebo odtažení vozu , okamžitá kontrola polohy a stavu vozidla , SMS při odemčeném vozu nebo vybití akumulátoru, ovládání pomocí mobilní i webové aplikace, generování knihy jízd, informace o vyjetí/vjetí z vytyčené zóny , střežení na 3 měsíce zdarma. Dále tento systém se dá rozšiřovat i o bezdrátové prvky např. pohybu , rozbití skla , magnetický detektor otevření nebo kouře. Tento systém zabezpečení je vhodný i pro nákladní i obytné vozy. S tímto systémem můžete chránit zároveň jak vozidlo tak i například garáž nebo motorku.