Kamerové systémy

 

IR Dome Camera 2.8-12mm 700tvl

Naše firma v součastnosti nabízí tři dostupné technologie kamerových systémů. Každá s těchto technologií má své přednosti i omezení.

 

Nová technologie HD TVI (High Definition Tbransport Video Interface) používá pro přenos Full HD obrazu  analogový signál.  HD TVI řešení  umožňuje kombinaci kamer s rozlišením 1080p, 720p, 960H i D1. Výhodou tohoto systému je i snadný přechod ze staršího analogového systému  na nový.  V systému stačí pouze vyměnit záznamové zařízení za rekordér HD TVI a vyměnit stávající kamery za nové HD TVI kamery.  Analogová technologie patří mezi historicky nejstarší má  určité limity ve svém rozlišení a proto je dnes nahrazena technologií HD TVI.

 

Další technologií je IP, která je žádána pro své vysoké rozlišení a využití v IT infrastruktuře  ,ale je méně citlivá na světlo a vyžaduje větší kapacitu pro ukládání objemných dat.

 

Technologie HD-SDI přináší kvalitní obraz ve Full HD rozlišení. Všechny dnešní kamerové systémy umožňují vzdálené on-line monitorování prostoru a přehrávání uloženého záznamu prostřednictvím internetu. Monitorování je možné i pomoci chytrých mobilních telefonů a tak máte stálý přehled co se děje ve firmě , doma nebo třeba na chalupě. Podmínkou pro zprovoznění vzdáleného přístupu po internetu je dostatečně rychlý internet se statickou veřejnou IP adresou a možností zprůchodnění potřebných portů skrze router lokální sítě. Kamerový systém může pracovat samostatně nebo být spojen s EZS systémem.