Zabezpečovací systémy Jablotron 100+

Naše firma nabízí návrh, prodej, instalaci a servis profesionálních EZS JABLOTRON.  Naše firma dosáhla zlatého montážního partnerství u této přední firmy v oblasti zabezpečení a automatizace. Proměňte svůj byt , dům či firmu v bezpečné místo a zažijte pocit opravdového klidu. Nová generace alarmu Jablotron 100 umí kromě kompletní ochrany objektu také další komfortní funkce jako například otevírání garážových vrat , ovládání žaluzií , spouštění filtrace bazénu , rozsvícení osvětlení nebo ovládání topení. Ovládání systému může být prováděno několika způsoby buď ovládáním klávesnicí a jednotlivými moduly , nebo pomocí vestavěného kalendáře EZS. Další způsob ovládání je pomoci mobilního telefonu hlasovým ovládáním , ale také pomocí aplikace MYJablotron.  V této aplikaci máte dokonalý přehled o všech dostupných perifériích připojených k tomuto systému. Můžeme tak kontrolovat třeba teplotu v domě a vzdáleně ovládat buď topení nebo klimatizaci.

Samozřejmostí je i možnost připojení kamerového systému do této aplikace.

Další z důvodů proč si vybrat systémy Jablotron je akce připojení na PCO na 3 měsíce zdarma.

 

                          Výsledek obrázku pro ja 100 klávesnice

Alarm Jablotron 100

JA-100 je revoluční jak drátový taky bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Ovládání systému se dá provádět kódem, čipem nebo prostřednictvím mobilního telefonu. Jedná se o stavebnicový systém u kterého je možná kombinace různých typů čidel jako například pohybová, mikrovlnná, požární, záplavová nebo i plynová. U tohoto systému je také kladen důraz na elegantní a designové řešení komponentů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem).