Zabezpečovací systémy EZS

Naše firma nabízí návrh, prodej, instalaci a servis profesionálních EZS JABLOTRON. S těmito nabízenými systémy máte neustále přehled co se děje ve vaší domácnosti nebo firmě prostřednictvím internetu nebo mobilního telefonu. Výhodou těchto systémů je nejenom ochrana objektů  tak i jeho automatizace. U EZS systémů můžeme nezávisle zajišťovat jednotlivé vybraných zóny,a tak i  naprogramovat  jiné komfortní funkce : například spouštění závlahy , filtraci bazénu či automatické ovládaní před okenních rolet. Další z důvodů proč si vybrat systémy Jablotron je akce připojení na PCO na 3 měsíce zdarma.

 

                          Výsledek obrázku pro ja 100 klávesnice

Alarm Jablotron 80

Je to prověřený bezdrátový systém, který se hodí k ochraně objektů. Od obytných prostor, obchodů, kanceláří, skladů až po dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika. O všem, co se ve Vaší domácnosti nebo firmě děje, máte neustále přehled prostřednictvím svého mobilu či internetu. Jeho instalace je navíc šetrná k objektu i peněžence.

Alarm Jablotron 100

JA-100 je revoluční jak drátový taky bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Ovládání systému se dá provádět kódem, čipem nebo prostřednictvím mobilního telefonu. Jedná se o stavebnicový systém u kterého je možná kombinace různých typů čidel jako například pohybová, mikrovlnná, požární, záplavová nebo i plynová. U tohoto systému je také kladen důraz na elegantní a designové řešení komponentů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem).

Azor

Azor je jednoduchý bezdrátový alarm s intuitivním ovládáním ideální pro byty, chaty, garáže, kanceláře a malé obchody. Alarm nabízí svým uživatelům plné pohodlí především díky snadnému ovládání a instalaci. Instalace je pak nejenom snadná, ale také šetrná k vašemu prostoru, jelikož je systém bezdrátový.