Mechanické zabezpečení vozidel

Mister Lock

 

Blokáda  řazení Mister-Lock je zabezpečení estetické pohodlné na obsluhu a vysoce odolné proti překonání. Jejich výroba probíhá podle systému řízení jakosti ISO 9001.  Naše blokády jsou výrobky nejvyšší kvality oceněny mnoha medailemi a oceněními.

Zámky řazení Mister Lock jsou moderní a estetické blokády, kterých máme v nabídce kolem 700 typů . Tyto blokády používají inovativní řešení  blokujícího čepu spojeného se zámkem , který je součástí blokády a tím snižuje na minimum počet úkonů nezbytných k zajištění vozidla. Tato konstrukce zajišťuje, že se naše blokády velmi lehce ovládají a nijak nenarušují interiér vozu.

“Mister Lock” je nadále modifikován a vylepšován a drží krok s novými technologickými řešeními, která používají výrobci automobilů. Zámky jsou přizpůsobovány na každé nové vozidlo, které se objeví na trhu.

 

E-JOYLOCK

Tento systém je určen pro nejnovější automatické a elektronické převodovky a je ovládán bluetooth  přívěškem , anebo se připravuje i mobilní aplikace.

 

SAFE BOX

 

SAFE BOX je ocelová bezpečnostní schránka s trezorovými  prvky zamykání určená pod sedadlo řidiče. Schránka je bezpečnostně ukotvena pod sedadlem a její montáž probíhá bez nutnosti vrtání do karoserie vozu. SAFE BOX je osazen zámkovou vložkou nejvyšší kvality.

 

Cargo lock

Tento zámek slouží k bezpečnému zamykání nákladových prostor nákladních a dodávkových vozidel. Toto zamykání využijí hlavně firmy a řemeslníci , kteří v nákladových prostorech mají uskladněno drahé nářadí a speciální přístroje.

 

DEFEND Lock

Mechanické zabezpečení Defend Lock patří mezi zámky řadicí páky, které splňují nejvyšší požadavky na bezpečnost. Využívá unikátní patentovanou zámkovou vložku a je masivně a pevně spojen s karosérií vozu. Manipulace se zámky Defend Lockje velice snadná. K zamknutí a odemknutí stačí lehké pootočení klíče s vlastním Defend Lock profilem.