Zabezpečení automobilů

Prodáváme a montujeme alarmy, satelitní vyhledávání a zámky zpátečky

Mechanické zabezpečení Defend Lock je superstar mezi zámky řadicí páky – splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost. Je masivně a pevně spojen s karosérií vozu a využívá unikátní patentovanou zámkovou vložku. Obsluha zámků Defend Lock je velice snadná, neboť je lze zamknout pouhým pootočením a zatlačením zámkové vložky. K odemknutí stačí lehké pootočení klíče s vlastním Defend Lock profilem.

Mister Lock

Blokáda typ „N“

  • Velmi jednoduché a pohodlné ovládání bez použití klíče
  • Estetické zakončení v interiéru vozidla
  • Prodloužená záruka na 36 měsíců
  • Umístění ve vozidle je vždy takové, aby neomezoval posuv sedaček
  • Ochrana proti samovolnému zamčení
  • Blokády jsou vyráběny v certifikovaném systému řízení jakosti dle ISO 9002
  • Zahraniční atesty a certifikáty
  • U většiny vozidel se montáž provádí bez vrtání do karoserie
  • Originální konstrukce do více jak 140 typů vozidel
  • Atest MD ČR 8SD 3022

Auto alarmy  Connex

Cobra AT je jedním z nejvýznamnějších producentů v oblasti elektronických řešení zabezpečení vozidel. Je partnerem významným automobilovým výrobcům v Evropě, USA a Japonsku. Autoalarmy COBRA dodávané do České republiky italskou firmou Cobra AT mají více než třicetiletou tradici. Za tuto dobu se díky vývoji a technickému pokroku podařilo firmě dosáhnout perfektních funkčních vlastností. Autoalarmy COBRA jsou díky nejvyspělejší technologii, univerzálnosti, snadné instalaci a spolehlivosti s oblibou využívány všemi významnými výrobci vozidel.

Kompletní nabídka kvalitních a spolehlivých autoalarmů mimo jiné zahrnuje interní blokování motoru, zálohovanou sirénu, obvodovou a ultrazvukovou ochranu vnitřního prostoru vozidla či připojení na datovou sběrnici vozidla CAN BUS. Dalším, velmi zajímavým produktem tohoto výrobce je i parkovací asistent – ParkMaster, který díky jednoduché instalaci a spolehlivé funkci nabízí účinnou pomoc pro bezpečné parkování.

Satelitní vyhledávání odcizených vozidel

Satelitní vyhledávání odcizených vozidel CobraConnex umožňuje lokalizovat Vaše vozidlo kdekoliv v Evropě a to prostřednictvím nejmodernějších GPS a GSM technologií. Součástí tohoto systému jsou i další služby a možnosti jako asistence bezpečnostní agentury v případě krádeže nebo stavu nouze, ovládání centrálního zamykání na dálku, upozornění v případě překročení rychlosti a další. Aktivní systém automaticky rozpozná neoprávněný pohyb vozidla a spustí okamžitě vyhledávací proceduru. Výhodou tohoto produktu je také jednoduchá instalace a cenová dostupnost pro každého.

Produkty Connex

Orange Mobile

Základní systém s blokováním motoru je určen pro zákazníky požadující maximální jednoduchost a pohodlnou obsluhu za příznivou cenu. Jedná se o aktivní vyhledávací systém s přiznáním slevy na pojistném s možností lokalizace vozidla, nastavením poplachové zóny na webové aplikaci.Další informace.

Blue Mobile

Je služba určená pro zákazníky s maximálními požadavky na zabezpečení vozidla a nabízí kompletní soubor uživatelských funkcí. Blokování motoru je nezávislé na originálním dálkovém ovladači. Prostřednictvím webové aplikace může uživatel lokalizovat vozidlo, definovat poplachovou zónu, nastavit limit rychlosti atd. Další informace.