Antiradary a vyhřívání sedadel

 

PŘENOSNÉ ANTIRADARY

Radarové detektory – jsou velmi citlivé přijímače v mikrovlnném pásmu naladěné na stejnou frekvenci, na které vysílají silniční radary, a jejich funkce by se dala přirovnat ke klasickému radiopřijímači.Moderní antiradary jsou řízeny mikroprocesorem, který automaticky vyhledává radary v nastavených pásmech a v blízkosti radaru je řidič varován zvukovým i světelným signálem. V poslední době se začínají prosazovat také radarové detektory kombinující příjem radaru s GPS technologií, když pomocí integrované databáze Vás umí varovat také proti úsekovému měření rychlosti. Antiradar Vás také upozorní na laserové měřiče používané pro měření rychlosti automobilů na velké vzdálenosti. Jeho účinnost proti laserovým rušičkám však není 100%. Pro kompletní ochranu i proti laserovým pistolím je nutná kombinace antiradaru s laserovou rušičkou.

 

PEVNÉ ANTIRADARY

Pevný antiradar se skládá z externí radarové antény, která se montuje do přední masky nebo nárazníku automobilu, a dále z malé ovládací jednotky umístěné v kabině vozidla. U instalace pevného antiradaru se klade důraz na umístění senzorů , pro dobrý  dosah detektoru.K pevnému detektoru kvůli neustále stoupajícímu počtu laserových pistolí doporučujeme také laserovou rušičku.

LASEROVÉ RUŠIČKY

Laserové rušičky jsou zařízení, která pomocí inteligentních algoritmů a laserových čidel vysílají proti měřící pistoli protipulsy. Takto měřící zařízení účinně matou a tím zamezují změření rychlosti měřeného vozidla. Vozidlu vybavenému laserovou rušičkou prakticky není možné změřit rychlost. Laserový měřič rychlosti se chová stejně, jakoby se policistovi “třásla ruka” a nebyl schopen udržet vozidlo v hledáčku. Laserová čidla se instalují do čelní masky vozidla, ovládací prvky včetně reproduktoru se instalují do kabiny vozu.

AL Priority - Senzor

 

Provádíme montáže karbonových vyhřívacích deček určených k montáži pod čalounění sedadel. Jednotlivé typy se liší pouze ovládáním a jsou buď s 2 nebo 3 stupňovým přepínáním teploty. V nabídce máme speciální sady pro vozy Škoda , které jsou ovládány originálními ovládacími tlačítky.