Hands-free sady

Hands-free sady Parrot

Parrot CK 3100 - univerzální  HF sada Bluetooth s černobílým displejem. Možnost využití LCD displeje pro práci s telefonním seznamem. Menu a hlasové Menu v češtině a dalších 19 jazycích

Parrot Mki 9000 – multimediální HF sada s bezdrátovým ovládáním , která je určena k mobilní komunikaci a přehrávání hudby ve voze pomocí technologie Bluetooth a vstupů USB , iPod a 3,5 jack.

Parrot Mki 9100 – multimediální rozšířená HF sada s dvouřádkovým LCD displejem a bezdrátovým ovládáním , která je určena k mobilní komunikaci a přehrávání hudby ve voze pomocí technologie Bluetooth v2.0  a vstupů USB , iPod a 3,5 jack.

Parrot MKi 9200 – multimediální rozšířená HF sada s plnobarevným TFT LCD displejem , který obsahuje slot pro SD kartu a bezdrátové dálkové ovládání se 6-ti tlačítky. Stejně jako ostatní sady řady Mki disponuje vstupy USB , iPod a 3,5 jack. Podporované profily HFP, A2DP, AVRCP, OPP, PBAP

OEM Hands-free sady

Tyto OEM HF sady jsou určeny pro začlenění do multimediálního systému vozidla a ovládání se provádí pomocí originálních ovládacích prvků . Mezi další přednosti těchto HF sad patří i plná integrace do multifunkčního OEM displeje ve vozidle. Zároveň umožňuje připojení a ovládání iPodu, iPhone a dalšího AUX zařízení přes vestavěný vstup. Technologie A2DP pro přenos hudby.